Sprzedaż Montaż Serwis

Ekspert od
wymagających zadań

Jesteś tutaj:   Strona główna Oferta Bramy Normstahl

Bramy Normstahl


Normstahl to rozpoznawalny, niemiecki producent bram, jeden z europejskich liderów w branży. W asortymencie posiada najwyższej jakości, innowacyjne rozwiązania do użytku prywatnego i przemysłowego. Bramy marki Normstahl od lat kojarzone są z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, zyskując uznanie na całym świecie.


W naszej ofercie posiadamy pełny zakres bram marki Normstahl:

 

Bramy garażowe

Bramy garażowe sekcyjne górne

 

Bramy segmentowe górne Normstahl dostępne są w różnych wariantach wyposażenia – od rozwiązań uniwersalnych, przez zoptymalizowane, aż po zaawansowane, dzięki czemu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem najwyżej jakości produktu, jest aż 10 lat gwarancji, udzielanej na wszystkie elementy bramy, także na części zużywalne (rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie). Bramy sekcyjne górne Normstahl to synonim bezpieczeństwa i solidności. Zapewniają one maksymalną ochronę przed włamaniem, utratą energii, a nawet skaleczeniami. Pomimo doskonałej szczelności, zachowana zostaje optymalna wentylacja.

 

 

Drzwi przejściowe z niskim progiem 28 mm w bramie Secura

 

Bramy garażowe sekcyjne boczne

 

Bramy sekcyjne boczne Normstahl to praktyczna i efektowna alternatywa dla tradycyjnych bram garażowych, dostępna w 5 modelach o zróżnicowanych przetłoczeniach sekcji. Bramy wyposażono w funkcję częściowego otwierania.

 

 

Bramy garażowe BaseMatic

 

Brama BaseMatic Normstahl to ultra nowoczesna, atrakcyjna cenowo brama garażowa z automatem i 2 pilotami w standardzie. Posiada doskonałą izolacyjność cieplną. Dostępna jest w 4 rozmiarach i 6 efektownych kolorach.

 

przetłoczenia niskie, kolor antracyt

 

Bramy garażowe uchylne

 

Garażowe bramy uchylne Normstahl zostały zaprojektowane z myślą o wieloletnim, bezawaryjnym działaniu. Wyróżniają się maksymalnym bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Potwierdzeniem najwyżej jakości produktu, jest aż 10 lat gwarancji, udzielanej na wszystkie elementy bramy, także na części zużywalne (rolki, sprężyny, zawiasy i powierzchnie). W ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów.

 

 

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe segmentowe

 

Segmentowe bramy przemysłowe Normstahl to niezawodne rozwiązanie w przemyśle - efektowne, funkcjonalne i trwałe. Bramy otwierają się ku górze, aby pozostawiać maksymalną ilość miejsca przed i za otworem. Pasują do każdego obiektu. W ofercie posiadamy izolowane bramy panelowe oraz przeszklone bramy ramowe marki Normstahl.